Для добавления в избранное - необходимо войти в личный кабинет
Список товаров для сравнения пуст
Корзина

Ваша корзина пуста. Перейдите в каталог товаров, чтобы начать покупки

Профиль
Избранное
Корзина

Мультиварки Mesko

Фильтры
Тип
Тип нагрева
Тип управления
Тип покрытия чаши
Объем
Мощность
Программы (Режимы)
Функции и особенности
Материал корпуса
  • Бренд Mesko
  • Тип рисоварка
  • Объем, л 1.5 л
  • Мощность 1000 Вт
  • Тип управления кнопочное
  • Программы (Режимы) рис, приготовление на пару
  • Тип покрытия чаши другое антипригарное покрытие
  • Материал корпуса Металл
1 430 грн

Добавить в сравнение

Товар добавлен в сравнение

Сравнить

Добавить в избранное

Добавить в избранное

Войти
Купить В КОРЗИНЕ

Добавить в сравнение

Товар добавлен в сравнение

Сравнить

Добавить в избранное

Добавить в избранное

Войти
Отзывы о товарах
Мультиваркою дуже задоволені, усі функції виконує добре. З мінусів використання: незручний злив воду(пару) з кришки при відкриванні Прозора кришка - маркетинговий хід - через неї нічого не видно, як тільки щось закипає всередині і не вдасться побачити в якому стані їжа, яка готується
Інтернет-магазин і Нова пошта спрацювали відмінно. Якість товара не викликає питань. Тут, на сайті в характеристиках помилка: загальний об'єм каструлі 1,9 л, але корисний об'єм – усього 1,0 л. Перевищувати корисний об'єм заборонено, бо буде вибризкуватись окріп при кипінні. Не можна готувати "сухі" страви – пристрій перегріється і спрацює автоматичний запобіжник. Встановлена регулятором температура від 45 до 100°С підтримується автоматично. Тому їжу можна залишати в каструлі при 45°С надовго, щоб не охолола. Таймера немає. Кришка прозора, у будь-який момент її можна зняти, й помішати їжу, спробувати, або щось додати. Для цього бажано користуватися неметалевим приладдям. Тобто, принцип користування не як мультиваркою, а як звичайною каструлею. Величезний недолік: каструля не виймається з пристрою, виготовлена з ним заодно. Тому, мити її морочливо, бо неможна допустити потрапляння води в електричний роз'єм і на регулятор. Через це оцінюю пристрій на чотири зірочки. Рекомендую для придбання, якщо Вас влаштовує об'єм 1 л приготованої їжі. Розміри невеликі, тому можна, за необхідності, брати з собою на відпочинок, дачу тощо, аби була електромережа.
Щиро дякую!!! Дуже швидко опрацювали замовлення, скороварка відповідає опису та характеристикам!!! Крута помічниця на кухню.
Купував на подарунок до нового року, покупкою задоволений на 100%, вже досить довго беру на деніка.
Был не большой и не значительный дефект. Кабель, который подключается к самой мультиварке-скороварке само гнездо в мультиварке расшатано, за такую скидку в 8000 это мелочь и на работу никак не сказывается, вобщем я доволен. Может мне так просто повезло :)
Замовлення виконано дуже швидко і якісно. Ціна на товар-дешевше не знайдеш. Рекомендую.
Вы успешно подписались на рассылку!